CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Trasy Rowerowe

Kraina Kanału Elbląskiego to łakomy kąsek dla rowerzystów. Jest tu sporo bocznych dróg asfaltowych i szutrowych, którymi poruszanie się na dwóch kółkach to czysta przyjemność. Wybierając się w te okolice warto skorzystać z gotowych szlaków Stowarzyszenia "ŁĄCZY NAS KANAŁ ELBLĄSKI", które wykonało kawał dobrej roboty i oznakowało kilka tras o różnym stopniu trudności. Czytaj WIĘCEJ

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.