CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

O Nas

stara mapa

GoodTimeCzarter to projekt rodzinny ze wsparciem wielu przyjaciół bez których nie tylko nie byłoby tego projektu ale i życie byłoby smutniejsze. Jesteśmy rodziną która lubi wodę i wszystko co z nią związane. W naszym przypadku woda to nie tylko pasja ale również sposób na życie. Po wielu latach zawodowego ‘’orania’’ morza i wielu wakacyjnych przygodach pod żaglami, nadszedł czas zostania ‘’armatorem’’ i zachęcania wszystkich do turystyki wodnej. I tak pojawiły się Król Życia i Wolne od Szefa pierwsze dwa jachty, które chcielibyśmy Państwu zaoferować. Naszym celem jest promowanie naszego regionu, czyli ŻUŁAW, WARMII i MAZUR ZACHODNICH, i szeroko pojętej turystyki wodnej.

Żeby zostać „starym” trzeba się trochę natrudzić, skończyć szkoły, kursy i pozdawać kilkanaście egzaminów. A potem czekać aż ktoś zaufa i odda w zarządzanie statek. U nas każdy może zostać „starym”. Zmiana przepisów dotyczących uprawnień żeglarskich i motorowodnych spowodowała że dziś każdy może zwiedzać Polskę od strony wody. Do prowadzenia naszych jachtów nie potrzebują Państwo żadnych uprawnień, wystarczy kompleksowe szkolenie, które u nas otrzymacie.

„Charter” to w języku morskim wynajęcie statku, „time charter” to wynajęcie statku na czas określony, GoodTimeCzarter to po prostu dobry czas dla Państwa na pokładach naszych barek turystycznych. Chcielibyśmy aby Państwo mile wspominali czas spędzony na naszych jachtach i zawsze do nas wracali.

HAVE A GOOD TIME!!!!!

 

Załoga GoodTimeCzarter

 maria Maria, szefowa, żona faceta od wszystkiego, od zawsze bała się wody ale przekonana, spróbowała i nie tylko pływa pod żaglami ale i ma z tego frajdę. Jej pasje to narty i dobra książka.  kamil szef Kamil, facet od wszystkiego, mąż szefowej, kapitan żeglugi wielkiej, motorowodny sternik morski, jachtowy sternik morski, młodszy ratownik wodny, płetwonurek P1 CMAS. Inne pasje to: narty, motocykle, akwarystyka i od niedawna szkutnictwo.
 jula cora Jula, córa i słońce nigdy nie zachodzące, pływa w wodzie, pod wodą i na wodzie. Jej pasje to taniec, snowboard, fotografia i dobra książka.  kapsel syn Kacper, ksywa Kapsel, jak sam mówi, facet od brudnej roboty, cokolwiek to znaczy w ustach jedenastolatka, pływa w wodzie, pod wodą i na wodzie. Jego pasje to deskorolka, snowboard, judo, nurkowanie (płetwonurek młodzieżowy srebrny CMAS), jeździ na wszystkim co ma koła.

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.