CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Warunki Czarteru

mapa7

Regulamin oraz warunki czarteru zawarte są w treści Umowy Czarterowej oraz w Szczegółowych Warunkach Czarteru.

Jachty są wynajmowane tylko osobom pełnoletnim.

Jachty są wynajmowane na dni, nie noce, tak więc czarter weekendowy to wynajem na trzy dni. Czekamy na Państwa od godziny 1200 pierwszego dnia czarteru, zwrot do godziny 1600 dnia ostatniego. Czartery siedmiodniowe (wakacyjne) zaczynają się w niedzielę o godz. 1200 a kończą w sobotę o godz. 1600. Inne godziny do uzgodnienia.

Nasze jachty można zarezerwować na kilka sposobów, najprościej jest użyć formularza rezerwacji na naszej stronie, który policzy Państwu wstępny koszt czarteru i zarezerwuje termin. Można też do nas wysłać maila lub po prostu zadzwonić. 


Email: rezerwacjeTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 608 455 390 lub 604 325 127

W zakładce REZERWACJA znajdą Państwo kalendarz w którym mogą Państwo sprawdzić dostępność jachtów. Po wyborze terminu i jachtu system policzy cenę za czarter. Należy pamiętać że nie jest to cena ostateczna, do czarterów 3 dniowych należy doliczyć 25%, a w przypadku czarterów od 4 do 7 dni, 20%. posiadamy spory wachlarz zniżek, więc po policzeniu ceny orientacyjnej czekamy na Państwa telefon lub maila celem negocjacji ceny. U nas cena nie jest najważniejsza, najważniejsza jest dobra zabawa.
Po otrzymaniu Umowy Czarteru i Szczegółowych Warunków Czarteru należy podpisać wszystkie egzemplarze, nie zapominając o parafce każdej ze stron i odesłać na nasz adres listem poleconym.
Nasz adres:
GoodTimeCzarter; ul. Cicha 4; 14-400 Pasłęk.
Podpisaną przez nas umowę odeślemy na Państwa adres, także listem poleconym.
Po otrzymaniu wstępnej rezerwacji należy wpłacić 40% ceny w ciągu trzech dni roboczych na nr konta 14 1020 1752 0000 0002 0120 6002, pozostałą część ceny należy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem czarteru.
Podczas przekazanie jachtu pobierzemy kaucję zwrotną, z której zostaną rozliczone ewentualne roszczenia.

KAUCJA:
KRÓL ŻYCIA - 1500pln
WOLNE OD SZEFA – 1000pln
KAPSEL – 200pln

W cenie czarteru otrzymacie Państwo:
• Jacht gotowy do rejsu: pełne zbiorniki na wodę i paliwo, naładowane akumulatory, pełna butla z gazem
• Darmowy postój jachtu w porcie macierzystym (sanitariaty i umywalki)
• Ubezpieczenie jachtu CASCO, OC i NNW
• Przewodniki po regionie, locje, mapy, dziennik pokładowy
• Wsparcie logistyczne i techniczne na szlaku

Do ceny rejsu należy doliczyć:

• Opłaty w marinach, na pochylniach, śluzach
• Koszty paliwa, wody itp.

W przypadku zdania jachtu niezgodnie ze Szczegółowymi Warunkami Czarteru zostaną naliczone dodatkowe opłaty

  • Zdanie jachtu niesprzątniętego i niesklarowanego - 250pln  
  • Zdanie jachtu z brudną toaletą chemiczną lub nieoprónionym zbiornikiem na fekalia - 150pln        
  • Paliwo jest rozliczane z kaucji

Informacje o usługach dodatkowych i rabatach

Skiper – nie ponosi kosztów wyżywienie i nie partycypuje w kosztach eksploatacyjnych jachtu, planuje rejs, organizuje atrakcje na trasie, dba o Państwa bezpieczeństwo i komfort.
Skiper na pochylnie– skiper płynie z Państwem z Miłomłyna (lub wsiada na pochylni Buczyniec) do pochylni w Całunach, pokonując po drodze wszystkie pochylnie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania dotyczące regionu, planowania rejsu, manewrowania itp.
Dobrowolna opłata serwisowa – w tej cenie mają Państwo sprzątanie jachtu, toalety chemicznej i tankowanie po rejsie (do kwoty należy doliczyć koszt paliwa). Wybierając tą usługę oszczędzają Państwo 100pln i nie martwią się Państwo o zdanie jachtu. Jacht niesprzątnięty z brudną toaletą chemiczną to koszt 400pln (potrącane z kaucji)
Zaprowiantowanie przed rejsem – zrobimy za Państwa zakupy wg Państwa listy (100pln + koszt produktów) lub ułożymy menu rejsu dostosowane do warunków jachtowych (200pln + koszt produktów).
Czarter rodzinny – zniżka obowiązuje wtedy gdy w załodze jest dwoje dzieci poniżej 12 roku życia
Motocykliści - wystarczy przedstawić dowód rejestracyjny motocykla jednego członka załogi.

 

RABATY MOŻNA ŁĄCZYĆ (POZA FIRST I LAST MINUTE), MAKSYMALNY RABAT 15%. DODATKOWE PROMOCJE MOŻNA ZNALEŹĆ NA NASZEJ STRONIE LUB FACEBOOK’U.
JESTEŚMY BARDZO ELASTYCZNI, JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO POMYSŁY LUB PYTANIA CO DO CEN, WARUNKÓW CZARTERÓW ITP. PROSZĘ DZWONIĆ I PYTAĆ, POSTARAMY SIĘ POMÓC.

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.