CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Miasto Miłomłyn

milomlyn1Miłomłyn to miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Miłomłyn. Położony jest przy drodze krajowej nr 7, w zachodniej części powiatu ostródzkiego. Według danych z 2015 roku miasto liczyło ok. 2500 mieszkańców. Ważny węzeł wodny na Kanale Elbląskim (od Miłomłyna liczy się kilometraż Kanału). Gmina, geograficznie w przeważającej części leży na terenie Pojezierza Iławskiego i częściowo na Pojezierzu Chełmińsko-Dobrzyńskim. Jest to typowa kraina lasów i jezior.

milomlyn2Na terenie gminy znajdują się dwa rezerwaty przyrody oraz liczne pomniki przyrody. W rezerwacie ornitologicznym „Jezioro Iłgi” położonym ok. 10 km na zachód od Miłomłyna istnieją liczne stanowiska lęgowe ptactwa wodno-milomlyn2błotnego, a w rezerwacie „Rzeka Drwęca” środowisko chronionych gatunkowo ryb: pstrąga, łososia, troci i certy. W ostępach leśnych można dostrzec licznie występujące: jelenie, sarny, dziki, lisy i daniele. Miłośnicy przyrody podziwiać mogą szybujące nad kompleksami leśnymi: bieliki, rybołowy i bociany czarne. Lasy na terenie gminy Miłomłyn to również raj dla zbieraczy jagód i grzybiarzy.

 

źródło: wikipedia.pl

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.