CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Port Elbląg

port elblagW Elblągu znajdziecie Państwo kilka miejsc do bezpiecznego cumowania, najprzyjemniejsze to oczywiście Bulwary tuż obok Starówki. Choć bez prysznicy ale za to z prądem i dziesiątkami knajpek. Marina Jachtklubu Elbląskiego jest trochę dalej od miasta ale z pełnym węzłem sanitarnym, po remoncie jest jedną z lepiej wyposażonych marin w regionie, leży na zachodnim brzegu rzeki Elbląg. Dosłownie na przeciwko, na wschodnim brzegu leży HOW Bryza, trochę zapomniane miejsce ale przyjazne, no i bliżej do miasta. Elbląg, bez wątpliwości można nazwać największym węzłem wodnym Pomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Z tego miejsca rozchodzą się szlaki żeglowne w kilku kierunkach, dlatego ….

TY DECYDUJESZ DOKĄD PŁYNIESZ…..Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 6

Miesiąc 298

Od początku 15783

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.