CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

River Cruiser 39 - Król życia

P1080524KRÓL ŻYCIA
Jacht typu River Cruiser 39, nazywany rzecznym krążownikiem. Jedna z największych jednostek turystycznych w rejonie Kanału Elbląskiego, na której swobodnie wypoczywa do 10 osób. Bardzo komfortowa i bezpieczna barka posiadająca trzy niezależne kabiny, WC z prysznicem, obszerną mesę z dodatkowymi kojami i zabudowany kokpit. Jacht posiada instalację 12V i portową 230V, zbiornik na wodę 300l, zbiornik na paliwo 100l, zbiornik na fekalia 600l. Manewry, jak na tak dużą jednostkę, są dość proste dzięki 25 konnemu silnikowi SUZUKI ze śrubą uciągową i sterowi strumieniowemu o mocy 3KW. Komfort, między innymi podnoszą: ogrzewanie wraz z instalacją ciepłej wody, lodówka, TV, radio. Pomocna okaże się również echosonda i nawigacja z mapami elektronicznymi regionu. Energię elektryczną dostarczają trzy banki baterii doładowywane z silnika, lądu i panelu fotowoltaicznego. Powyższe wraz z dużymi zbiornikami powoduje że jacht jest jednostką prawie autonomiczną, tygodniowy rejs to żaden problem. Nasz „Król Życia” to idealny wybór dla dwóch rodzin, chcących spędzić tygodniowy rejs na wodach naszego regionu. Ze szczegółami można o nim poczytać: RIVER CRUISER.

DANE TECHNICZNE:

DŁUGOŚĆ 11,8m
SZEROKOŚĆ 3,0m
ZANURZENIE 0,6m
WYSOKŚĆ NAD KLW 2,8m
KABINY/ZAŁOGA 3/10
SILNIK ZABURTOWY 25KM

Galeria | Ceny | Terminy | Wyposażenie

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.