CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Calipso 750 - Wolne od Szefa

wolne od szefa 1 (1)WOLNE OD SZEFA
Jacht typu Calipso 750, debiut konstrukcji to 2009r i lifting wnętrza kilka lat później. Wygodna jednostka biorąca na pokład do 7 osób, dwie zamykane kabiny, obszerna mesa z rozkładanymi kojami i kabina WC z prysznicem pozwoli załodze czuć się komfortowo. Dwie instalacje 230V portowa i 12V jachtowa z dużymi akumulatorami ładowanymi z silnika, lądu i panelu fotowoltaicznego, zapewniają idealny komfort energetyczny. Zbiorniki stu litrowe, na paliwo i wodę, zapewniają kilkudniową autonomię. Na wyposażeniu, między innymi, znajdą Państwo lodówkę, kuchenkę gazową, TV, radio. W manewrach na pewno pomogą, oszczędny 20 konny silnik SUZUKI ze śrubą uciągową i ster strumieniowy. Od wiatru i słońca ochronią Państwa daszek nad kokpitem i rozkładane Bimini. W deszczowe dni nudę zabije zestaw gier i książek. Pokład kąpielowy powoduje że kąpiele z jachtu to czysta przyjemność. Jedna duża rodzina lub grupa przyjaciół na pewno będą zadowolone z wybory tego jachtu. Więcej na: CALIPSO 750

DANE TECHNICZNE

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA 8,8 m
SZEROKOŚĆ 2,8 m
ZANURZENIE 0,5 m
WYSOKOŚĆ NAD KLW 2,7
KABINY/ZAŁOGA 2/7
SILNIK ZABURTOWY 20KM

Galeria | Ceny | Terminy | Wyposażenie

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.