CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Jachty Żaglowe

do kapslaOprócz tzw. housbotów naszą flotę będziemy rozwijać w kierunku żaglowym. Jachty żaglowe to zupełnie inne pływanie niż na jachtach spacerowych. Żagle to przede wszystkim wiatr, który daje tyleż przyjemności co adrenaliny. Do tego emocje i niezapomniane wrażenia jakie dają jachty regatowe, szybkie i zwrotne, które nie wybaczają błędów, lub zabawa wiatrem i rodzinna nauka sztuki żeglarskiej na jachtach balastowo-mieczowych, na których żeglowanie to czysta przyjemność. Mówią że kto raz pływał pod żaglami to albo będzie pływał zawsze albo nigdy więcej nie wsiądzie na łódkę. Nie jesteśmy tak radykalni i uważamy że każdy znajdzie coś dla siebie w żeglarskim świecie. W sezonie 2016 proponujemy czarter żaglówki dwuosobowej wg projektu Pasja 375, p. Janusza Maderskiego. Jachcik cumuje na co dzień w Bogaczewie nad jeziorem Narie, ale dowieziemy go tam gdzie trzeba.
Naszego KAPSLA zbudowaliśmy sami, relację z budowy znajdziecie w zakładce PASJE

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 5

Miesiąc 297

Od początku 15782

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.